Тандем

Stress Relief
2
Лица
20
Минути

Пакет за двајца

Ослободувањето од стресот може да биде поефикасно кога сте двајца, а забавата во тандем е гарантирана.

20 мали предмети, 8 средни предмети и 2 големи предмети ви се на располагање 20 минути.

Секое замавнување со бејзбол палка или хебла е пет отсто помалку стрес.

Добредојдовте во вашата анти-стрес зона.

Цената за овој пакет е 1200 денари.

Резервирај

Термини

мај 2022
пон вто сре чет пет саб нед
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345