Solo Smasher

Stress Relief
1
Лица
15
Минути

Индивидуален пакет

Со избор на овој пакет добивате 15 минути индивидуален престој со целосна заштитна опрема во анти-стрес собата во која добивате 10 мали предмети, 4 средни предмети и 1 голем предмет.

15 минути се оптимално време за ослободување од дневниот стрес. Останува само да ја изберете алатката со која ќе ја испразните негативната енергија.

Удри. Скрши. Смачкај… Твојот анти-стрес избор.

Цената за овој пакет е 650 денари.

Резервирај

Термини

јуни 2024
пон вто сре чет пет саб нед
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930