Индивидуален пакет ДОД (Донеси од дома)

Stress Relief
1
Лица

Донеси од дома и скрши сам.
Имате непотребни предмети дома?
Имаме предлог за 3 во 1: Ем чистите по дома, ем се ослободувате од стресот, ем помагате во рециклирање.

Соберете до 20 стаклени или керамички парчиња, донесете ги кај нас и скршете ги во нашата анти-стрес соба. Донесените предмети треба да бидат исчистени од содржината што била во нив. На овој начин гарантираме дека стаклото ќе заврши на вистинското место.

НАПОМЕНА – ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ ПРЕД СЕ – Пред да донесете нешто за кршење – проверете – можеби некому му се потребни тие предмети. Подарете ги. И тоа е одлична анти-стрес метода.

Резервирај

Термини

декември 2023
пон вто сре чет пет саб нед
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031