Тандем ДОД (Донеси од дома)

Stress Relief
2
Лица

Имате непотребни предмети дома?
Имаме предлог за 3 во 1: Ем чистите по дома, ем се ослободувате од стресот, ем помагате во рециклирање. Донесете си од дома и кршете заедно.
Донесете до 40 предмети, стакло или керамика, исчистени од содржината во нив и искршете ги кај нас. Во тандем е секогаш подобро.

НАПОМЕНА – ДА БИДЕМЕ ХУМАНИ ПРЕД СЕ – Пред да донесете нешто за кршење – проверете – можеби некому му се потребни тие предмети. Подарете ги. И тоа е одлична анти-стрес метода.

Резервирај

Термини

јуни 2023
пон вто сре чет пет саб нед
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012